Özel Web Tasarımı

Doğru web tasarım olarak İstanbul merkezli firmamızda İstanbul Zeytinburnu başta olmak üzere kaliteli web tasarım hizmeti vermekteyiz. Ayrıca web programlama ve seo çalışması hizmetleri de sunmaktayız.

Doğru Web Tasarım Nedir?

Doğru Web Tasarımı standartların üstünde, sizler için en iyi özellikleri geliştirdiğimiz hizmettir. Bir web sitesi oluştururken site üzerinden amaçlanan hedefin iyice araştırılması ve amaca uygun bir yazılım ve tasarımın geliştirilmesi son derece önemli bir husustur. Özel Web Tasarım, alan adıyla, web alanıyla, web programıyla bir bütün olmalı ve verilecek hizmete göre seçilmelidir. Örnek olarak domain seçilirken seo uyumlu olmasına çok dikkat edilmeli aksi taktirde ileriye dönük çok fazla seo fiyatları çıkacaktır. Web yazılımın seo uyumlu olmaması halinde web siteniz olduğu yerde sayacak ve arama motorları tarafından görünemeyecektir.

Doğru Web Tasarımı İçin Nelere Dikkat Ediyoruz?

Doğru Web Tasarım için yukarıda saydığımız en önemli işlemlere ek olarak;

  • Responsive tasarım olmasına ( pc, tablet ve telefon uyumlu omasına )
  • Site içi seo özelliğinin bulunmasına ( site içi seo her eklediğiniz konunun otomatik olarak arama motorları tarafından görülmesini sağlar )
  • Tüm tarayıcılara uyumlu olmasına ve hatasız çalışmasına ( internet explorer, google chrome, mozilla firefox, yandex vs. )

bu özellikler olmazsa olmazımızdır. Bunların dışında sürekli kendimizi yeni bilgilerle geliştiriyoruz. Sizde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. İstanbul web tasarım firması olarak size en iyi ve uygun teklifi sunalım.

Doğru Bilişim

0212 664 55 32

0531 500 95 44

Çırpıcı mah. 1. Taşocağı sok. No:70/B

Zeytinburnu / İST

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s