Özel web tasarım hizmeti

Çağımızda pekçok web hizmeti veren şirketin fazlalaşması dolayısıyla bu hizmeti hangi kuruluştan sağlamalıyım, nelere dikkat etmeliyim gibisinden bihayli soru ve beyin karmaşası bulunmaktadır. Bu meseledeki kafa karışıklıklarına ve bazı sorulara cevap vermek istiyorum.

Kurumsal web tasarım hizmeti alabilmek için ilk önce bu hizmeti firma yada ajanslardan almanızı tavsiye ederim. Pekçok kişi veya şirket bu hizmeti bilgisayar onarımcıların veya bilgisayar işiyle alakalı kişilerin verdiğini sanmaktadır. Muhakkak bu yanlış bir düşüncedir. Web tasarım veya web yazılım hizmetini mutlaka bu işi uzman olarak yapan ajanslardan almalısınız. Aksi takdirde başınızın çok ağrıyacağını çok iyi biliyorum. Peki web tasarım hizmeti almak için ajans soruşturmaya başladınız. Kurumsal web tasarım firması hangisi?

Akıl olarak tanıdığınız, bildiğiniz ve güvendiğiniz bir web tasarım firması varsa katiyyen ilk tercihiniz o olmalıdır. Bu şartlara uygun bir firma yada ajans bilmiyorsanız yardımınıza arama motorları koşacaktır. Arama yaparken ilinize en yakın ajansları bulabilmek için konum ayarlarını kullanın çünkü firmanın yakınlarda olması dirsek temasını sağlayacak ve yanlış anlamaların önüne geçecektir. Ayriyeten güven bakımından firmayı ziyaret etmekten çekinmeyin. Bu tür işleri yaptırırken olabilecek en büyük yanlış başka bölgelerdeki ajanslardan hizmet almaktır. İstanbul şehrindeyseniz tercihiniz katiyyen İstanbul web tasarım firması olmalı yoksa yanlış anlaşılmaların olması doğaldır.

Kişisel veya Kurumsal web tasarımı yaptırırken mutlaka danışmanlık hizmeti almanızı öneririm. En azından konuyla ilgili internette detaylı bir araştırma yaparak birkaç yazı okumak sizin için faydalı olacaktır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s