Kahraman maraş web tasarım hizmeti

Teknolojinin her geçen zaman ilerlemesiyle web sayfaları kişilerin veya firmaların gereksinimi haline geldi. Firma olarak hizmet sunan veya ürün pazarlayan şirketler, firmalarını internet üzerinden yurdumuz başta olmak üzere dünyaya açmaya başladılar. Web tasarımı konusunda birçok kafa karmaşası olduğunu farkettik. Örneğin internet sitesi tasarımı ne kadardır?, e-ticaret sitesi kurmak için ne gibi dosyalar şart?, hazır bir web yazılım mı yoksa özel web yazılım mı kullanayım? gibi birsürü sorunun cevaplanmadığını veya verilen yanıtların bir çoğunun eksik, birçoğunun ise konuyu çok sulandırdığını müşahede ettik. Bu nedenden aklınızdaki birçok konuya rehber olacak bu makaleyi hazırladık. İsteiğiniz zaman aklınıza takılan sorular veya fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım kaç liradır?

Web tasarım ücretleri yaptırmak istediğiniz site tasarımıyla, oturtulacak web yazılım ile, duyarlı (pc, tablet ve telefon uyumlu) olup olmadığı ile doğru orantılı olarak değişir. Çağımızın şartlarında profesyonel web tasarım, profesyonel web yazılımı ve duyarlı bir tasarım ortalama 800 liradan başlar ve giderek artar. E-ticaret siteleri ise 1200 tl’den başlar. Bu rakamlar inceleme yapılıp makul fiyatlar tesbit edilerek yazılmıştır. Firmamızın fiyat prensibi’de bu şekildedir. Bir internet sayfası yaptırmak isterseniz bizden alacağınız teklifler bu rakamlardan başlayacaktır. Peki gelelim en çok sorulan soruya, benim için fiyat büyük öneme sahip çok uygun birşey istiyorum diyorsanız bu soruna’da çözümümüz var. Özel web tasarımı, özel web yazılımı yerine wordpress, opencart, vb. gibi hazır yazılımları kullanıp, hazır bir tema satın alıp sitenizi oluşturabiliriz o zaman tema fiyatının 100-150 tl arası olduğunu varsayalım, kurulum için 200 tl ücret alıyoruz ve 300-350 tl’ye sitenizi teslim ediyoruz. Bu konuda istek tamamen size ait. Esnek çalışma görüşümüz sayesinde kontrol sizde.

E-ticaret sitesi açmak için hangi dokümanlar gerekli?

E-ticaret sitesi yapmak isteyen kişi ve kuruluşlar için E-Ticaret sitesi kurma rehberi adlı paylaşımımızı okuyarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Özel web yazılımı mı yoksa hazır web yazılım mı edinmeliyim?

Bu sorunun belli bir karşılığı bulunmuyor çünkü istediğiniz dizayna veya sisteme göre değişiyor. Örnek olarak blog sitesi yapacaksanız veya basit bir katalog hazır web yazılımı kullanılabilir. Lakin yüzbinlerce datayı işleyeceğiniz bir site olacaksa hazır web yazılımları işinize yaramaz. Bu sebepten biz büyük çoğunlukla hız, kullanılabilirlik ve güvenlik bakımından kendi geliştirdiğimiz yazılımı tavsiye ediyoruz. Tabii ki hazır web yazılımı kullanın ucuz olsun veya ben bu yazılıma alıştım diyen müşterilerimiz ne istiyorsa o olur. Firma olarak kontrol sende görüşü ile çalışmaktayız.

Aklınıza takılanlar ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.

0212 664 55 32 (Sabit Hat)

0212 558 95 44 (Sabit Hat)

0531 500 95 44 (GSM & WhatsApp)

destek@dogruwebtasarim.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s