İstanbul web tasarım firması

Merhaba istanbul web tasarım ajansı olarak bu şehirde bir web tasarım ajansıyla anlaşmanızın öneminden bahsedeceğim.

İstanbul web tasarım firması firmasından hizmet almak neden önemli?

Birçok şahıs veya firma kendi il’inde fiyatların biraz daha yüksek olmasından dolayı farklı illerdeki web site yapan ajanslarla anlaşarak hizmet almaktalar. Çok büyük ajanslar hariç bu fikir kötü şekilde son bulabiliyor.

Misalen biz şehrimizdeki müşterilerimizin talep etmesi durumunda ofislerinde veya işyerlerinde ziyaret edip sözleşme ve anlaşma aşamasına başlıyoruz. Fakat farklı illerden alacağınız hizmetlerde bu durum söz konusu olmayabiliyor.

İstanbul web tasarım firması ajanslardan hizmet alırken neye dikkat edilmeli?

Firmanın ilinizde olması size sonsuz bir güven sağlamasın. Bilinmeyen veya çok ufak bir ajans ise istediğiniz hizmeti alamayabilirsiniz. Bu gibi bir durumda aldığınız web tasarımı hizmeti size faydadan çok zarar verecektir. Özel web tasarım tecrübe ister. uzman kişilerle çalışmayan web tasarım firmaları ile anlaşmanız iş görmeyen bir web tasarımına yüzlerce lira harcamanıza neden olabilir.

İstanbul web tasarım firması veya başka bir ildeki web dizayn ajansı olsun isteklerinizi kayıt altına alın ve iyi bir sözleşme imzalayın. Bir önceki yazımız olan profesyonel web sitesi tasarımı adlı makalemizde kaliteli web sitesi tasarımı hazırlatırken nelere önem göstermemiz gerektiğini geniş bir biçimde anlattım.

Web tasarım hizmetleri uzman kişiler tarafından yapılması gereken maliyetli hizmetlerdir. Kaliteli web diyazn yaptırarak sıkılana kadar bu site üzerinden işlerinizi yürütebilirsiniz. Ancak maliyeti azaltıp, kaliteden ödün vereceğiniz web tasarım hizmeti size ne kullanıcı sağlar nede prestij.

Kaynak: İstanbul web tasarım firması

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s